Elevarbeid Krohg, Christian (1852-1925)
Musikanter, studie til Totalistenes søndagsutflukt (elevarbeid)
Olje på papir, oppklebet på plate
25,5x30,5
Signert nede t.h.: C Krohg
Påtegnet på baksiden av platen: "Utført av Pihler (elev av Chr Krohg)".
Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 600–900EUR 600–800
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 4 000