Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Elevarbeid Krohg, Christian (1852-1925)
Musikanter, studie til Totalistenes søndagsutflukt (elevarbeid)

Olje på papir, oppklebet på plate
25,5x30,5
Signert nede t.h.: C Krohg

Påtegnet på baksiden av platen: "Utført av Pihler (elev av Chr Krohg)".

Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 600–900EUR 600–800

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Tilslag NOK 4 000