Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Vinter 1979

Akvarell
Lysmål: 21x29
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 79

Påtegnet med tittel nede t.v.: -Vinter-

Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 300–1 900EUR 1 100–1 700

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Tilslag NOK 16 000