Widerberg, Nicolaus (Nico)(1960-)
Åpen 2008
Bronse
Total H: 47 cm, plint H: 15 cm
Signert, datert, påtegnet med tittel og nummerert på plinten: Nico Widerberg Åpen 2008 nr. 1/10
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 200–3 200EUR 1 900–2 900
Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 18:45
Tilslag NOK 29 000