Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 19:45
Eckersberg, Johan Fredrik(1822-1870)
Elvelandskap med tømmerhytte

Olje på lerret
51x64
Signert nede t.h.: JFE

Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 300–6 500EUR 3 900–5 800

Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Tilslag NOK 52 000