Eckersberg, Johan Fredrik(1822-1870)
Elvelandskap med tømmerhytte
Olje på lerret
51x64
Signert nede t.h.: JFE
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 300–6 500EUR 3 900–5 800
Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45
Tilslag NOK 52 000
Olje på lerret
51x64
Signert nede t.h.: JFE
Vurdering