Askevold, Anders(1834-1900)
Budeie og kyr ved vanningsstedet 1870
Olje på lerret
44,5x61
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1870.
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 300–6 500EUR 3 900–5 800
Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45
Tilslag NOK 40 000