Klassisk

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 20. - 27. november

Munthe, Ludvig (1841-1896)
Elvelandskap med vaskekoner

Olje på lerret
46x38
Signert nede t.v.: L Munthe

Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 200–4 300 EUR 2 900–3 900