Klassisk

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 20. - 27. november

Dahl, Hans (1849-1937)
Gryende dag

Olje på lerret
67x100
Signert nede t.h.: Hans- Dahl. Balestrand

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Prf Hans Dahl Balestrand Sogn "Gryende Dag" (Vestnorge)". "Prf" er skrevet av en annen hånd.

Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Vurdering
NOK 80 000–100 000 USD 8 600–10 800 EUR 7 800–9 700

Tilslag NOK 70 000