Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 19:45
Dahl, Hans(1849-1937)
Gryende dag

Olje på lerret
67x100
Signert nede t.h.: Hans- Dahl. Balestrand

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Prf Hans Dahl Balestrand Sogn "Gryende Dag" (Vestnorge)". "Prf" er skrevet av en annen hånd.

Vurdering
NOK 80 000–100 000USD 8 600–10 800EUR 7 800–9 700

Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Tilslag NOK 70 000