Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 18:45
Riis, Bendik(1911-1988)
Julemat til alle småfuglene 1959

Olje på plate
50x60
Signert midt på oppe: malet. av. Kunstmaleren Bendik Riis

Påtegnet oppe t.v.: motto: - "Julemat" - "til- alle- småfuglene" Datert oppe t.h.: Dec. 1959

Vurdering
NOK 30 000–50 000USD 3 200–5 400EUR 2 900–4 900

Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 18:45