Siste innleveringsdag 26. november
Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Våre lokaler

Visning 30. november - 10. desember

Appel, Karel (1921-2006)
Komposisjon 1971

Serigrafi, lysmål
68x103,5
Signert og datert nede t.v.: CA Appel 71

Kommer for salg tirsdag 10. desember 2019 kl 18:00