Widerberg, Frans(1934-2017)
Kystlandskap
Akvarell på papir
Arket: 57,5x76
Signert nede t.h.: FW
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 200–3 200EUR 1 900–2 900
Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 18:45
Akvarell på papir
Arket: 57,5x76
Signert nede t.h.: FW
Vurdering