Olje på lerret
100x100
Signert og datert på baksiden av lerretet: OD 78
Påtegnet med tittel på lapp på blindrammen.
Galleri Riis 1979, kat.nr. 23.
Henie Onstad Kunstsenter, "Olivier Debré i Norge", 1998, kat.nr. 19? eller ALR 104? med tittel på fransk: "Automne finissent, Oppdal".
Vurdering
NOK 80 000–100 000USD 8 600–10 800EUR 7 800–9 700