Komposisjon 1966
Olje på lerret
130x110
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 66
Vurdering
NOK 200 000–300 000USD 21 600–32 400EUR 19 500–29 200
Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 18:45
Tilslag NOK 200 000
Olje på lerret
130x110
Vurdering
Jakob Weidemann har selv uttalt:
"Kunst er perspektiv på et indre plan.
Sprunget ut av et menneskes behov for erkjennelse."