Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 18:45
Komposisjon 1966

Olje på lerret
130x110
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 66

Vurdering
NOK 200 000–300 000USD 21 600–32 400EUR 19 500–29 200

Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Tilslag NOK 200 000

Jakob Weidemann har selv uttalt:

"Kunst er perspektiv på et indre plan.

Sprunget ut av et menneskes behov for erkjennelse."