Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 18:45
Werenskiold, Erik(1855-1938)
Fru Heimbeck (studie til middagsselskapet) 1929

Olje på lerret
80x100
Signert og datert nede t.v.: Erik Werenskiold 1929

Kunstnernes Hus, Oslo 1935, kat.nr. 148 med tittel: Fru Heimbeck (studie til middagsselskapet), oppført under året 1929.
Kunstnernes Hus, Oslo 1955, kat.nr. 138.

Proveniens:

Dir. Hans Hals, Stockholm.

Vurdering
NOK 80 000–100 000USD 8 600–10 800EUR 7 800–9 700

Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Tilslag NOK 140 000