Gorilla
Litografi trykket i svart på tykt hvitt papir
Arket: 281x291-293 mm Motivet: 260x147 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch
1908-09
Woll 322.
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 200–4 300EUR 2 900–3 900
Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 48 000