Klassisk

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 20. - 27. november

Askevold, Anders (1834-1900)
Askevold kirke 1885

Olje på lerret
54x74
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1885.

Påtegnet med tittel på baksiden av rammen: "Askvoll kirke 1885".

Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 4 300–6 500 EUR 3 900–5 800

Tilslag NOK 46 000