Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 19:45
Wentzel, Gustav(1859-1927)
Disig vintersol

Olje på lerret
45x80
Signert nede t.h.: G. Wentzel.

Påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen: "Disig Vintersol".

Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 200–4 300EUR 2 900–3 900

Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Tilslag NOK 44 000