Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 19:45
Ekenæs, Jahn(1847-1920)
En heldig andejakt 1909

Olje på lerret
58x81
Signert og datert nede t.h.: J. Ekenæs. 1909.

Vurdering
NOK 100 000–150 000USD 10 800–16 200EUR 9 700–14 600

Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Tilslag NOK 110 000