Rasmussen, Anton(1842-1914)
Gårdstun
Olje på papir oppklebet på mahogniplate
31x46,5
Signert nede t.v.: A Rasmussen.
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 200–3 200EUR 1 900–2 900
Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45
Tilslag NOK 20 000
31x46,5
Vurdering