Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 19:45
Rasmussen, Anton(1842-1914)
Gårdstun

Olje på papir oppklebet på mahogniplate
31x46,5
Signert nede t.v.: A Rasmussen.

Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 200–3 200EUR 1 900–2 900

Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Tilslag NOK 20 000