Klassisk

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 20. - 27. november

Rasmussen, Anton (1842-1914)
Gårdstun

Olje på papir oppklebet på mahogniplate
31x46,5
Signert nede t.v.: A Rasmussen.

Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 200–3 200 EUR 1 900–2 900

Tilslag NOK 20 000