Olje på lerret
88x141
Signert og datert nede t.h.: Amaldus Nielsen 1918
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Aar 1918 Stavenæs (Söndfjord) med Kinn og Batalden i det Fjärne. af Amaldus Nielsen".
Vurdering
NOK 100 000–150 000USD 10 800–16 200EUR 9 700–14 600