Klassisk

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 20. - 27. november

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Fugløya

Olje på lerret
84x119
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Fuglöen

Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Vurdering
NOK 50 000–70 000 USD 5 400–7 600 EUR 4 900–6 800

Tilslag NOK 50 000