Arnstein Arneberg
Litografi trykket i svart på tynt gulhvitt papir, doublert
Arket: 410x274 mm Motivet: 295x235 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
Påtegnet med blyant nede t.v.: "No 4 29/8-1917 Ekely".
1917
Woll 609.
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 200–4 300EUR 2 900–3 900
Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 34 000