Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt papir
Arket: 405x578 mm Motivet: 328x417 mm
Usignert
Påtegnet med blyant nede på arket: "Sch.343. "Lys nat. Kristiania". m/tekst fra Deutsche Zeitung ... -"- Den norske Inteligenssedler ...".
1910
Woll 379 B.
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 200–4 300EUR 2 900–3 900