Onsager, Søren(1878-1946)
Stilleben 1914
Olje på lerret
49x65,5
Signert og datert nede t.v.: Sören Onsager 1914
Signert nede t.h.: S.O
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 200–4 300EUR 2 900–3 900
Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 18:45
Tilslag NOK 25 000