Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 18:45
Ekeland, Arne(1908-1994)
Fra Fabrikk

Olje på plate
66x52
Signert oppe t.v.: A.E

Kunstnernes Hus, Oslo 1940, kat.nr. 64, med tittel: "Fra fabrikk". Oppført i katalogen under året 1938.

Vurdering
NOK 150 000–200 000USD 16 200–21 600EUR 14 600–19 500

Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Tilslag NOK 150 000