Klassisk

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 20. - 27. november

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Kornnek ved tregrind, Asker 1900

Olje på lerret
45x90
Signert og datert nede t.h.: Gustav Wentzel 1900

Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 200–4 300 EUR 2 900–3 900

Tilslag NOK 30 000

Gustav Wentzel