Wentzel, Gustav(1859-1927)
Kornnek ved tregrind, Asker 1900
Olje på lerret
45x90
Signert og datert nede t.h.: Gustav Wentzel 1900
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 200–4 300EUR 2 900–3 900
Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45
Tilslag NOK 30 000