Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 19:45
Dahl, Hans(1849-1937)
Mor og barn 1878

Olje på lerret, oppklebet på papp
22,5x15,5-16
Signert nede på midten: Hans Dahl
Stedsbestemt og datert nede t.h.: Bergen Octob. 1878.

Vurdering
NOK 12 000–14 000USD 1 300–1 500EUR 1 200–1 400

Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Tilslag NOK 30 000