Klassisk

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 20. - 27. november

Dahl, Hans (1849-1937)
Mor og barn 1878

Olje på lerret, oppklebet på papp
22,5x15,5-16
Signert nede på midten: Hans Dahl
Stedsbestemt og datert nede t.h.: Bergen Octob. 1878.

Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Vurdering
NOK 12 000–14 000 USD 1 300–1 500 EUR 1 200–1 400

Tilslag NOK 30 000