Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Picasso, Pablo(1881-1973)
Duell ved soloppgang 1968

Radering trykket i svart på tykt hvitt papir
Arket: 282x364 mm Motivet: 143x221 mm
Signert med blyant nede t.h.: Picasso

Datert i platen oppe t.v.: 29.7.68 I
Nummerert nede t.v.: 27/50
Fra Séries 347, Nr. 224
Bloch 1704.

Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 1 900–2 900EUR 1 800–2 700

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 36 000