Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Tandberg, Odd(1924-2017)
Komposisjon 2006

Olje på lerret
115x70
Signert og datert nede t.h.: Odd Tandberg -2006.

Signert og datert på verso: Odd Tandberg 2006.

Vurdering
NOK 70 000–90 000USD 6 800–8 700EUR 6 300–8 100

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 73 000