Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Kavli, Arne(1878-1970)
To barn 1926

Olje på lerret
81x60
Signert og datert nede t.v.: A- Kavli- 1926

Kunstnerforbundet, Oslo 1927, med tittel: "To barn".
Kunstnernes Hus, Oslo mai 1948, kat.nr. 49

Vurdering
NOK 30 000–50 000USD 2 900–4 900EUR 2 700–4 500

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 30 000