Kavli, Arne(1878-1970)
Fra Rønnes
Olje på lerret
80x88
Signert nede t.v.: A- Kavli
Kunstnernes hus, Oslo kat.nr. 45
Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 5 800–7 800EUR 5 400–7 200
Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Olje på lerret
80x88
Signert nede t.v.: A- Kavli
Vurdering