Kavli, Arne(1878-1970)
Fra Hankø 1920
Olje på lerret
86x71
Signert og datert nede t.v.: A. Kavli -20
Oslo kunstforening 1927.
Vurdering
NOK 120 000–150 000USD 11 600–14 600EUR 10 700–13 400
Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Olje på lerret
86x71
Oslo kunstforening 1927.
Vurdering