Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Fra Hankø 1920

Olje på lerret
86x71
Signert og datert nede t.v.: A. Kavli -20

Oslo kunstforening 1927.

Vurdering
NOK 120 000–150 000USD 11 600–14 600EUR 10 700–13 400

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00