Bleken, Håkon(1929-)
Komposisjon 1994
Akvarell på papir
76x58
Signert og datert nede t.h.: HB 94
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 2 900–3 900EUR 2 700–3 600
Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 28 000
Akvarell på papir
76x58
Vurdering