Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Gjengangere: Osvald

Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt papir
Arket: 458x615 mm Motivet: 405x517 mm
Usignert

1920
Woll 651.

Vurdering
NOK 70 000–90 000USD 6 800–8 700EUR 6 300–8 100

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00