Waksvik, Skule(1927-2018)
Rev med hvalp 2014
Bronse
H: 63 cm.
Signert og datert på plinten: Skule W 2014
Påtegnet på plinten: Han er sin far opp av dage
Antall ca. 5.
Vurdering
NOK 80 000–100 000USD 7 800–9 700EUR 7 200–9 000
Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 105 000