Landskap 1953
Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: Weidemann -53.
Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 4 900–6 800EUR 4 500–6 300
Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på plate
46x55
Vurdering