Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Blom, Kenneth(1967-)
Abandon 2011

Olje på lerret
130x150
Signert og datert nede t.v.: Blom 11

Vurdering
NOK 85 000–100 000USD 8 200–9 700EUR 7 600–9 000

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 105 000