Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Nupen, Kjell(1955-2014)
Interiør/Eksteriør

Olje på lerret
160x115
Signert nede t.h.: K. Nupen

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren, på baksiden av lerretet: "Interiør/Eksteriør K. Nupen 1988".

Vurdering
NOK 100 000–120 000USD 9 700–11 600EUR 9 000–10 700

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 140 000