Nupen, Kjell(1955-2014)
Interiør/Eksteriør
Olje på lerret
160x115
Signert nede t.h.: K. Nupen
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren, på baksiden av lerretet: "Interiør/Eksteriør K. Nupen 1988".
Vurdering
NOK 100 000–120 000USD 9 700–11 600EUR 9 000–10 700
Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 140 000