Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Nupen, Kjell(1955-2014)
Nede i vannet

Olje på papir og på lerret
92x71
Signert med blyant nede t.h.: K. Nupen

Papirark oppklebet på lerret, lerretet fungerer som en bakgrunn.

Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 5 800–7 800EUR 5 400–7 200

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 60 000