Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Landsbygate Tanger

Olje på lerret
60,5x50,5
Signert nede t.h.: J Rian

Vurdering
NOK 120 000–150 000USD 11 600–14 600EUR 10 700–13 400

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 125 000