Fjell, Kai(1907-1989)
Kvinne i hage
Olje på plate
33x24
Signert oppe t.v.: Kai Fjell
Signert og datert på baksiden av platen: Kai Fjell 1952.
Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 4 900–6 800EUR 4 500–6 300
Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 52 000