Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Kvinne i hage

Olje på plate
33x24
Signert oppe t.v.: Kai Fjell

Signert og datert på baksiden av platen: Kai Fjell 1952.

Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 4 900–6 800EUR 4 500–6 300

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 52 000