Chagall, Marc(1887-1985)
Leken (Le Jeu)
Litografi, lysmål
54x39,5
Signert nede t.h.: Marc Chagall
Nummerert nede t.v.: 48/50
Mourlot 439.
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 3 900–5 800EUR 3 600–5 400
Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 60 000