Pushwagner, Hariton(1940-2018)
Skip O hoi 1998
Akryl på plate
102x105
Signert og datert nede t.h.: Pushwagner 98
Pushwagner til rors i Axel Jensens båt Shanti Devi.
Vurdering
NOK 200 000–300 000USD 19 400–29 100EUR 17 900–26 900
Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 180 000