Private Sales

Utstilling 4. desember – 11. desember

Vises i våre lokaler

Pris på forespørsel

Munch, Edvard (1863-1944)
Leopold Wondt

Olje på lerret
100x72 cm
Signert nede t.h.: E Munch

1916
Woll 1194.

PROVENIENS:

Leopold Wondt, København (1916-);

Kommer for salg 4. desember – 11. desember

LITTERATUR: Arne Eggum: Edvard Munch. Portretter, Oslo 1994, s. 192.

Gerd Woll: Edvard Munch. Samlede malerier, catalogue raisonné, bind III 1909-1920, Oslo 2008, kat.nr. 1194.