Auksjon onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)

Olje på leret
100,5x74,5
Signert nede t.v.: Gunnar S.

Kommer for salg onsdag 5. juni 2024 kl 18:00