Auksjon onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)

Olje på leret
100,5x92,5
Signert nede t.h.: Gunnar S.

Kommer for salg onsdag 5. juni 2024 kl 18:00