Auksjon onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Fra Nordland

Olje på lerret
83x118
Signert nede t.v.: T Holmboe

Kommer for salg onsdag 5. juni 2024 kl 18:00