Auksjon onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Opdahl, Ørnulf(1944-)
Beernberg Jan Mayen 2019

Olje på lerret
60x60
Signert og datert på baksiden, på lerretet: Ørnulf Opdahl 2019

Påtegnet med tittel samme sted.

Kommer for salg onsdag 5. juni 2024 kl 18:00