Chagall, Marc(1887-1985)
David og Batseba
Fargelitografi, lysmål
59x44
Signert nede t.h.: Marc Chagall
Nummerert nede t.v.: 4/50
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Fargelitografi, lysmål
59x44
Nummerert nede t.v.: 4/50
Vurdering
NOK 30 000–50 000