Karsten, Ludvig(1876-1926)
Akt 1914
Kull på papir, lysmål
51x29
Signert, datert og påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Sofus Claussen fra Karsten -14
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 10 000
Kull på papir, lysmål
51x29
Vurdering