Komposisjon 1964
Akvarell på papir, lysmål
33x41
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 64.
Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Artur. Der at du er en hyggelig gutt. Jakob.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00